خرید دلار پرفکت مانی


به نام خداوند مهربان که هر چه داریم از اوست

افتخار داریم از اینکه توانسته ایم برای شما فضایی را ایجاد کنیم تا با اطمینان کامل پولهای الکترونیکی خود را تبدیل و یا خرید و فروش کنید.شما میتوانید در کمترین زمان مقدار دلار خود را خرید و یا به ما بفروشید ،امید است بتوانیم خدمت گذار خوبی برای هموطنان عزیزم باشیم.

dollar

راهنمای خرید:

۱ – با ما از طریق پشتیبانی آنلاین یاهو یا پیامک ۰۹۱۲۶۸۸۶۷۴۱  تماس گرفته و پس از اطلاع از وضعیت موجودی فرم مربوط به احراز هویت را تکمیل و ارسال کنید

۲ – سپس فرم خرید ارسال شود .ما سفارش شما را دریافت کرده و بر اساس اولویت سفارش های ارسال شده در کمتر از ۲۴ ساعت سفارش  را انجام داده بخاطر داشته باشید که بدلیل حجم زیاد سفارشات پس از ثبت سفارش و تا قبل از سپری شدن بازه زمانی ۲۴ ساعته از هرگونه ثبت دوباره و یا تماس تلفنی خودداری کنید.

قوانین کلی برای خریدار: به منظور رعایت حقوق مشتریان و جهت مشخص بودن هویت مشتریان و کاربرانی که اقدام به خرید ارزهای اینترنتی در سایت میکنند، از این به بعد کلیه پرداخت های آنلاین فقط برای اعضایی انجام میگیرد که هویت آنها احراز شود . بدیهی است هرگونه وجه یا ارزی که بدون احراز هویت واریز شود تا زمان احراز هویت مسدود خواهد شد .

لطفا برای احراز هویت لازم است اقدام به ارسال مدارک کنید .در بخش (احراز هویت)

راهنمای فروش:

لطفا قبل از واریز ارز خود به حساب ما، از قیمت و تعداد خرید ما از طریق بخش پشتیبانی آنلاین یاهو و یا ارسال پیامک به شماره ۰۹۱۲۶۸۸۶۷۴۱  اطلاع حاصل نمایند و پس از واریز ارز، فرم فروش را تکمیل نمایید.